Na czym polega szczęście – sprawdź koniecznie

Od zawsze się zastanawiałam nad tym, dlaczego jedni prowadzą szczęśliwe życie, a inni ciągle się z czymś zmagają... Wydawało mi się, że to kwestia szczęścia, urodzenia się w dobrej rodzinie, przychylności losu itd... Teraz wiem, jak bardzo się myliłam i że to wszystko nie ma znaczenia. Z pewnością, te wszystkie czynniki mogą ułatwić nam życie, ale nie są wyznacznikiem naszego szczęścia. To od nas zależy, czy będziemy szczęśliwe, czy nie. I kiedy już to zrozumiesz, będziesz mogła być tak po prostu szczęśliwą kobietą. Sprawdź o co chodzi...

0 Komentarzy

Przeszkody w drodze do celu – jak się ich pozbyć?

Te 3 strategie o których przeczytasz w tym wpisie są bardzo skuteczne i jestem pewna, że jeśli z nich skorzystasz, to znajdziesz rozwiązanie swojego problemu. Nie chodzi o to, żebyś teraz tylko testowała wiele różnych strategii, a o to, żebyś szybko znalazła sposób przezwyciężenia przeszkody i działała - realizowała swoje cele.

0 Komentarzy

Przeszkody w drodze do celu – jak je zdiagnozować?

Przeszkody w drodze do celu zawsze się pojawiają i nie ma szans, aby je jakimś cudem ominąć. Bo przecież jakby to było takie łatwe i nic by Ci nie zawadzało w realizacji tego celu, to zapewne już byś go osiągnęła. Ale z jakiegoś powodu tak się nie dzieje...? Sprawdź jak zdiagnozować przeszkody, które nie pozwalają Ci realizować Twoich celów.

0 Komentarzy

Jak odkryć swoje talenty? 5 sprawdzonych sposobów

Najważniejszą korzyścią, jaką możemy uzyskać skupiając się na swoich zaletach jest szansa na rozwój swojego prawdziwego potencjału. Ponadto, wykorzystując w życiu codziennym swoje atuty nastawiamy się bardziej pozytywnie do życia, bo uświadamiamy sobie, że: mamy talenty; jesteśmy czegoś warte; jesteśmy wyjątkowe; posiadamy najróżniejsze zdolności; nie musimy się porównywać do innych; itd. Sprawdź jak odkryć swoje mocne strony i korzystaj z nich każdego dnia w celu poprawienia jakości swojego życia.

2 komentarze

Prokrastynacja – 6 przyczyn odkładania spraw na później

Przyczyn naszego odkładania może być wiele i za chwilkę poznasz kolejnych 6. Ważne, abyś znalazła swój własny powód odkładania i jak najszybciej zaczęła nad nim pracować. Mam nadzieje, że powody, które za chwile przytoczę pozwolą Ci szybko zdiagnozować Twoją przyczynę odwlekania spraw na później. Pamiętaj, że każda z nas jest inna i to co może być przyczyną odkładania u Twojej przyjaciółki niekoniecznie będzie u Ciebie.

0 Komentarzy

Prokrastynacja – dlaczego odkładamy na później?

Prokrastynacja to nic innego jak nawyk. Odwlekania najróżniejszych spraw, uczymy się już we wczesnym dzieciństwie i pielęgnujemy ten nawyk przez wiele lat. I choć wcześniej nie sprawiało nam to zbyt dużych kłopotów, to w dorosłym życiu może być prawdziwym przekleństwem. Każda Kobieta, która odkłada większość spraw na później wie co mam na myśli...

0 Komentarzy

Jak osiągnąć szczęście – poznaj 2 sprawdzone sposoby

Mamy 2 sposoby na to, aby stać się szczęśliwą kobietą. Tak dobrze czytasz, tylko dwa. Ale niestety mało kto z nich korzysta i dlatego wszystko nam się wydaje takie trudne. Doskonale to ujęła Maya Angelou (pisarka): Jeśli coś Ci się nie podoba (coś Ci nie odpowiada), to po prostu, to zmień. A jeśli nie możesz tego zmienić, to zmień swoje nastawienie. Ale nie narzekajI oto cała tajemnica szczęścia ujęta w tych kilku słowach. Zgodzisz się chyba ze mną, że to nie jest skomplikowane? To o co chodzi? Czemu tak trudno wprowadzić nam to w życie?

0 Komentarzy