Magda Zielinska

Być może urodziłaś się bez skrzydeł. Ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.

Coco Chanel

Najtrudniejsze jest zdecydowanie się na działanie. Reszta to już tylko kwestia wytrwałości.

Amelia Earhart

Rób to, co uważasz za stosowne. I tak zawsze znajdzie się ktoś, kto uważa inaczej...

Michelle Obama

Nigdy nie jest za późno - za późno by zmienić swoje życie, za późno by być szczęśliwym.

Jane Fonda

Żyj życiem takim, jakim chcesz żyć

Magdalena Zielińska

Moją pasją jest inspirowanie kobiet do pozytywnego myślenia i życia życiem takim, jakim chcą żyć, czyli odnalezienia ich własnej drogi do sukcesu.

Z wykształcenia jestem doradcą zawodowym i personalnym, oraz life coachem. W 2019 roku ukończyłam również studia magisterskie z zarządzania i zrobiłam MBA. Umiejętności coachingowe i doradcze doskonale łączę z wiedzą, którą zdobyłam na studiach z zarządzania. Dzięki temu, jestem jeszcze bardziej skuteczna w tym co robię.

PROCES

Długo szukałam drogi prowadzącej do sukcesu i wiem, że nie jest to takie proste jak mogłoby się wydawać.

Przede wszystkim w tym procesie należy poznać dobrze samą siebie, ale to nie wszystko. Bardzo ważna jest znajomość odpowiednich technik i narzędzi, za pomocą których ta wyprawa będzie dla nas zrozumiała i przyjemna.

Odnalezienie szczęścia, umiejętności czerpania radości z życia codziennego i motywacji do działania zajęło mi około 6 lat. Teraz wiem, o co w tym wszystkim chodzi. Nie oznacza to, że już nic nie muszę robić. Wręcz przeciwnie, każdego dnia pracuję nad tym, aby zbliżyć się do osiągnięcia moich celów, ale potrafię to robić w taki sposób, aby podczas całego tego procesu być szczęśliwą kobietą.

KRYZYS

W moim życiu był taki okres, w którym byłam przytłoczona i niezadowolona ze swojej pracy. Wiele osób powtarzało mi, że w życiu nie można mieć wszystkiego i skoro mam szczęśliwe małżeństwo to nie powinnam się przejmować pracą.

Ja jednak nie mogłam się z tym pogodzić i szukałam rozwiązań tej sytuacji. Nie chciałam cieszyć się i żyć tylko raz w tygodniu – w moim przypadku była to sobota. Od poniedziałku do piątku pracowałam. Wychodząc rano z domu nie mogłam się doczekać wieczoru. W sobotę zapominałam o pracy i robiłam rzeczy, na które miałam ochotę, które sprawiały mi radość. To był jedyny dzień, w którym czułam się dobrze. 

Niestety, pomimo tego, że niedzielę też miałam wolną to nie potrafiłam się nią cieszyć. Moje myśli były skierowane już ku poniedziałkowi i zaczynałam się stresować, że muszę wrócić do pracy. 

I tak wyglądało moje życie. Sama się nakręcałam negatywnie do miejsca pracy, ale jeszcze wtedy nie zdawałam sobie z tego sprawy.

Nie poddawałam się i szukałam rozwiązań, które pomogłyby mi zmienić tą sytuację. Wiedziałam, że nie był to problem pracy samej w sobie, gdyż jej warunki i atmosfera były naprawdę bardzo dobre. Problemem było moje nastawienie do niej.

ROZWÓJ

Czytałam bardzo dużo książek dotyczących rozwoju osobistego i wprowadzałam małe zmiany w życiu, aby podnieść jego jakość.  I tak małymi kroczkami poznawałam samą siebie aż zdecydowałam się na kolejny krok i podjęłam decyzję o rozpoczęciu studiów podyplomowych z coachingu. Okazała się to jedna, z lepszych decyzji w moim życiu jakie dotychczas podjęłam. 

Od tej pory wszystko zaczęło nabierać sensu, zrozumiałam wiele rzeczy, poznałam narzędzia i techniki, które zmieniły mój sposób patrzenia na świat i ludzi. Nabrałam jeszcze większej ochoty do nauki i poszukiwania metod, technik i narzędzi, które mogą wpłynąć pozytywnie na moje życie, ale także na życie kobiet, którym pomagam. I choć studia z coachingu skończyłam kilka lat temu to nadal uczestniczę w szkoleniach dotyczących rozwoju osobistego, a także czytam bardzo dużo książek z zakresu tej tematyki. Dzięki temu cały czas ulepszam swój warsztat pracy.

UWAGA

Nie prowadzę typowego coachingu. Nie jestem tylko coachem, ale również doradcą personalnym i specjalistą ds. zarządzania zasobami ludzkimi, ponadto wykorzystuje techniki pracy z podświadomością. Dzięki temu, moje sesje są inne niż te u typowego coacha. W zależności, od potrzeb klientki dostosowuje swój warsztat pracy w taki sposób, aby klient skorzystał jak najwięcej się da.

Zapisz się na mój Newsletter i odbierz 3 prezenty:

Dzienny Planer

Plakat Zmotywowanej Na Sukces

Plan Kobiety Sukcesu (do samodzielnego wypełnienia)

Imię:
email: