You are currently viewing Zmień swoje życie – 4 kroki do wymarzonego życia.

Zmień swoje życie – 4 kroki do wymarzonego życia.

Zbliża się Dzień Kobiet i z tego powodu postanowiłam stworzyć osobną zakładkę “za darmo”, na której będziecie mogły pobrać darmowe materiały od Zmotywowanej Na Sukces.

Zmień swoje życie – w środku znajdziesz:

 • “Brak zdecydowania i moje wartości”
 • “Jak zachować balans w życiu – koło życia”
 • “Mój cel – najwyższy czas na realizację swoich celów”
 • “Kobieta pewna siebie wie jak radzić sobie z krytyką”

Idę do zakładki “ZA DARMO”

Zmień swoje życie

Z pomocą tych darmowych materiałów będziesz mogła zastanowić się nad swoim życiem i zmienić to, co Ci w nim nie odpowiada. Nie musisz pobierać wszystkich czterech e-booków, jeśli nie masz takiej potrzeby. Wybierz ten, który najbardziej potrzebujesz w danym momencie i zacznij z nim pracować.

Wiem z doświadczenia, że konsekwentna praca z tymi materiałami może zdziałać cuda 🙂 Wystarczy, że podejdziesz do tego tematu poważnie i wykonasz ćwiczenia w nich zawarte, a zauważysz pozytywne zmiany w swoim życiu.

“Aby dokonać postępu, trzeba najpierw zacząć.”

Mark Twain

No to jak – zaczniesz kreować swoje wymarzone życie, czy będziesz czekała, aż samo się zrobi?

Już chyba prościej nie mogłam tego wymyślić – wszystkie cztery mini e-booki w jednym miejscu, abyś miała do nich jak najłatwiejszy dostęp.

KRÓTKI OPIS E-BOOKÓW

Brak zdecydowania i moje wartości

Tak naprawdę to właśnie od ustalenia swojego systemu wartości powinnyśmy zacząć naszą podróż po wymarzone życie. Jeśli tego nie zrobimy, to nie będziemy mogły iść w pożądanym przez nas kierunku, bo ciągle będziemy się zastanawiały, czy dobrze robimy. 

Co znajdziesz w środku?

 • Ćwiczenie coachingowe – szok kartezjański, dzięki któremu będziesz mogła podjąć szybko nawet najtrudniejszą dla Ciebie decyzję.
 • Odpowiedź na pytanie: Dlaczego znajomość swojego systemu wartości jest tak ważna w naszym życiu?
 • Nauczysz się ustalać swój system wartości.
 • Listę wartości
brak zdecydowania e-book

KLIKNIJ TUTAJ

Jak zachować balans w życiu – koło życia

Praca, dom, dzieci i całe mnóstwo innych obowiązków… Nie wiesz już w co ręce włożyć, a spraw ciągle przybywa?! Zdajesz sobie sprawę z tego, że już dłużej tak nie dasz rady i musisz coś zmienić, ale nie wiesz co…? 

Czy brzmi to dla Ciebie znajomo? Jeśli tak, to zachęcam Cię, aby pracę nad swoim rozwojem rozpocząć od wykonania  prostego ćwiczenia coachingowego jakim jest koło życia.

Koło życia pozwoli Ci na:

 • zidentyfikowanie obszarów życia nad którymi należy popracować
 • odnalezienie balansu w życiu
 • zatrzymanie się i zastanowienie nad własnym życiem
 • dostrzeżenie tego, czego w życiu Ci brakuje do szczęścia
E- book koło życia. Jak zachować balans w życiu.

KLIKNIJ TUTAJ

Mój cel – najwyższy czas na realizację swoich celów

Nie stać Cię na coaching, a chciałabyś coś zmienić w swoim życiu, ale nie wiesz jak? To już nie problem – przygotowałam dla Ciebie darmowy pdf, z którego pomocą, będziesz mogła popracować nad swoimi celami sama – bez obecności coacha.

Co znajdziesz w środku? 

 • Pytania coachingowe, które poprowadzą Cię przez cały proces poprawnego wyznaczania celów. Wystarczy, że będziesz na nie tylko odpowiadać, a na koniec wyjdziesz z realnym do zrealizowania dla Ciebie celem i planem działania.
 • Plakat z motywacyjnymi cytatami, który możesz wydrukować i wspierać się nim w momentach zwątpienia.
Mó cel - e-book

KLIKNIJ TUTAJ

Kobieta pewna siebie wie jak radzić sobie z krytyką

Poczucie własnej wartości i obawa przed krytyką są ze sobą powiązane. Nie jesteśmy w stanie zbudować swojej pewności siebie, jeśli nie działamy. Ale z drugiej strony, nie podejmujemy działań, aby uniknąć krytyki innych. Poznaj sprawdzone sposoby radzenia sobie z krytyką innych i tym samym zacznij budować swoją pewność siebie.

Co znajdziesz w środku?

 • Krytyk wewnętrzny – poznasz sprawdzone sposoby na to, aby krytyk wewnętrzny Ci sprzyjał, a nie szkodził.
 • Poczucie własnej wartości – co/kto wpływa na poczucie naszej wartości.
 • Krytyka – w jaki sposób sobie z nią radzić i jak odpowiednio na nią reagować.
e-book o krytyce

KLIKNIJ TUTAJ

Mam nadzieje, że podoba się Wam mój prezent z okazji Dnia Kobiet i go dobrze wykorzystacie 🙂 Trzymam za Was kciuki i życzę spełnienia wszystkich marzeń.

A jeśli chcesz być na bieżąco z tym, co dzieje się u Zmotywowanej Na Sukces, to zapraszam do polubienia nas na FB. Link tutaj.

Ściskam Was mocno,

Magda – Zmotywowana Na Sukces

Magdalena Zielińska

Doradca zawodowy i personalny, dyplomowany life coach i specjalista ds. zarządzania zasobami ludzkimi (studia z zarządzania + MBA). Pomaga kobietom w realizacji ich celów, aby mogły żyć tak jak chcą. Pozytywnie nastawiona do życia i ludzi.

Dodaj komentarz